Filmy kobieca nagość, piwnica

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kobieca nagość, piwnica. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Zaproszenie

6,3
5,7
Po śmierci matki , Evie (Nathalie Emmanuel) robi test DNA... i odkrywa zaginioną kuzynkę, o której istnieniu nie miała pojęcia. Zaproszona przez nowo poznaną rodzinę na wystawne wesele na angielskiej wsi, jest oczarowana przez seksownego arystokratę. Jednak wkrótce zostaje wciągnięta w koszmar przetrwania, gdy odkrywa pokręcone sekrety historii swojej rodziny i niepokojące intencje .

PitBull

7,7
Serial ukazuje codzienne życie policjantów z warszawskiego Wydziału Zabójstw. Codziennie muszą dokonywać bardzo trudnych, życiowych wyborów. Niestety wiele spraw przenoszą z pracy do domu, co bardzo niekorzystnie wpływa na ich stosunki domowe. Niektórzy nie wytrzymują presji i popadają w alkoholizm lub narkotyki.
Oparta na autentycznej historii opowieść o brutalnych torturach, gwałcie i morderstwie Sylvii Likens popełnionym w stanie Indiana w 1958 roku. Film jest adaptacją powieści Jacka Ketchum'a o tym samym tytule.


Akcja "Kryminalnych" rozgrywa się współcześnie. W każdym odcinku policjanci pracują nad rozwiązaniem innej kryminalnej zagadki. Śledztwa prowadzone przez komisarza Zawadę, dotykają problemów ważnych dla większości Polaków - braku poczucia bezpieczeństwa, obojętności otoczenia, bezkarności bandytów, bezradności pokrzywdzonych.

Janosik

7,4
Janosik jest postacią polskich i słowackich legend. W rzeczywistości żył na przełomie XVII i XVIII wieku, a akcję filmu przeniesiono na początek XIX wieku. Janosik nie jest tylko zbójem, mszczącym się na wszystkich tych, którzy wyrządzili krzywdę chłopom, ale także wielkim patriotą, który uczestniczy w wielu zrywach narodowych tamtego okresu np. regularnej walce z zaborcą austriackim. Zostaje aresztowany w chwili ślubu z Maryną.
Głównym bohaterem „Przedstawienia” jest angielski gangster Chas Davlin (rewelacyjny James Fox), który zajmuje się ściąganiem długów. Kiedy przez „przypadek” zabija jednego z klientów swojego szefa, musi uciekać przed policją i własnym bossem. Miejsce schronienia znajduje w domu podupadłego gwiazdora rocka – Turnera (Mick Jagger), który żyje z dala od świata, wraz ze swoimi dwiema kochankami. Na początku Turner nie ma ochoty pomagać Chasowi, z czasem jednak między tą dwójką nawiąże się dziwna, perwersyjna relacja…
Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni, z zimną krwią wykonuje kolejne egzekucje. Obsesyjnie tropi i eliminuje osoby powiązane ze śmiercią swoich rodziców. Z każdym kolejnym zabójstwem Cataleya zbliża się do upragnionego celu – zabicia gangstera, który był odpowiedzialny za zamordowanie najbliższych.

X

6,4
7,2
Grupa początkujących filmowców udaje się do domu na odludziu w Teksasie, by nakręcić tam swój sekretny film. Starsi, ekscentryczni gospodarze, którzy wynajmują im posiadłość, szybko zaczynają się interesować swoimi gośćmi i wkrótce ich podejrzana ciekawość przybiera drastyczny obrót.

Intacto

6,3
"Intacto" to film o ludziach, którzy uzyskali od losu dar szczęścia. O tym, że daje im on pewność bycia "wybranym", "jednym z tysiąca". To także próba odpowiedzi na pytanie, dlaczego ryzykujemy utratę tak niezwykłego daru, dlaczego mimo wszystko - chęć ryzyka jest silniejsza. Amerykańska prasa pisała: "zdumiewająco dojrzały debiut młodego hiszpańskiego reżysera". Skąd jednak w tak młodym człowieku wzięła się fascynacja katastrofami lotniczymi? Otóż pomysł wziął się stąd, że Juan Carlos Fresnadillo jako dziecko był świadkiem zderzenia się dwóch jumbo jetów. Wywarło to na nim ogromne wrażenie. Ponadto reżysera zainspirowała również opowieść pewnej młodej kobiety - kilkanaście lat wcześniej spóźniła się ona na samolot. Zaraz po starcie samolot ten rozbił się, a nikt z pasażerów nie ocalał. Film otrzymał 2 nagrody Goya Awards: za najlepszą rolę męską (Leonardo Sbaraglia) i najlepszą reżyserię (Juan Carlos Fresnadillo). Nominowany był ponadto m.in. w następujących kategoriach: najlepsze zdjęcia, najlepsza pierwszoplanowa rola męska (Eusebio Poncela), najlepsza scenografia, najlepsze efekty specjalne, najlepsza drugoplanowa rola męska.
Pewien angielski pisarz dowiaduje się gdzie ukryto jeden z egzemplarzy legendarnej księgi Necronomicon. Niestety dyrekcja muzeum nie pozwala mu na jej obejrzenie. Zdesperowany zakrada się tam i zaczyna przeglądać księgę. Kolejne karty przedstawiają nam nowe historie: "The Drowned", "The Cold" i "Whispers". Ale księga ma swoich strażników, a za jej sekrety trzeba zapłacić.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…